Wrocław

Oddział Centrum Hiperbarycznego Concept we Wrocławiu jest siedzibą jedynej firmy w Polsce posiadającej komory hiperbaryczne, dostępne dla każdego, na szeroką skalę. Pacjenci korzystający z naszych usług są pod stałym nadzorem merytoryczno-naukowym oraz opieką wykwalifikowanej kadry fizjoterapeutów. To tutaj szkolona jest nowa kadra fizjoterapeutów w dziedzinie medycyny hiperbarycznej, którą następnie wysyłamy do naszych placówek na terenie Polski. Tu powstają także plany i projekty realizowane w całej Polsce. Ale przede wszystkim, to miejsce, gdzie wszystko się zaczęło. Cechuje nas najwyższa jakość obsługi, doświadczony personel medyczny oraz największa jak dotąd liczba leczonych pacjentów, zarówno dzieci, jak i dorosłych.

Wśród najmłodszych pacjentów naszego Centrum są m.in. dzieci z autyzmem, Zespołem Aspergera, osłabionym napięciem mięśniowym czy niepełnosprawnością intelektualną. Z zabiegów HBOT
w naszym wrocławskim oddziale korzystają również rodzice z dziećmi po przebytym niedotlenieniu mózgu, z Mózgowym Porażeniem Dziecięcym, niedoczynnością tarczycy, epilepsją, retinopatią wcześniaczą, wodogłowiem, zastawką dootrzewnową, wrodzoną wadą serca (HLHS), opóźnieniem rozwoju psychoruchowego, atopowym zapaleniem skóry i alergią.

Terapia w naszym Centrum dostępna jest również dla pacjentów dorosłych oraz seniorów(nasza najstarsza pacjentka miała 84 lata). Zabiegi hiperbarii tlenowej przyniosły ulgę oraz odczuwalną poprawę stanu zdrowia osobom z trudno gojącymi się ranami, łuszczycą, bólami zwyrodnieniowymi stawów biodrowych oraz międzykręgowych, pacjentom z klasterowymi bólami głowy, po udarze niedokrwiennym, migreną, po wypadkach z urazem czaszkowo-mózgowym, zanikami pamięci, boreliozą, czy problemami z koncentracją. W naszym wrocławskim oddziale z dobrodziejstw HBOT korzystali również pacjenci cierpiący na choroby o podłożu autoimmunologicznym: cukrzyca typu I, choroba Hashimoto czy stwardnienie rozsiane. Regularnie odwiedzają nas też sportowcy, chcący poprawić swoją wydolność
i przyspieszyć czas powrotu do szczytowej formy. To u nas regenerował się srebrny medalista Halowych Mistrzostw Europy w Pradze
w sztafecie, Jakub Krzewina. Nie brakuje także tych, którzy przychodzą do nas, by w dobie korporacyjnego stresu odpocząć i dotlenić swój organizm.

Centrum Hiperbaryczne Concept we Wrocławiu mieści się w niezwykle zielonej okolicy, w pobliżu Parku Starachowickego, na ulicy Granicznej 145. Osoby towarzyszące naszym pacjentom mogą przyjemnie spędzić czas korzystając z wygodnego pokoju wypoczynkowego na terenie naszego Centrum lub wybrać na spacer w otoczeniu natury. W parku znajduje się również plac zabaw – miejsce dla najmłodszych. Tym z Państwa, którzy podróżują komunikacją miejską, polecamy przyspieszony autobus linii 406, zatrzymujący się bardzo blisko Centrum, na przystanku “Graniczna”.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku, w godz. 8-20. Zapraszamy do darmowych specjalistycznych konsultacji telefonicznych oraz spotkań informacyjnych w Centrum. Chętnie odpowiemy na każde Państwa pytanie dotyczące tlenoterapii hiperbarycznej opierając się na badaniach naukowych oraz doświadczeniu w pracy z pacjentami.

From Address: